T
E
L
737 169 290
737 169 451


 ZAJĘCIA ROZWOJOWO-USPOŁECZNIAJĄCE

Zajecia rozwojowo-uspoleczniajace dla dzieci 2i 3 letnich kierujemy w szczególności do dzieci przejawiających trudności w koncentracji uwagi, napobudliwych, agresywnych, z nieharmonijnym rozwojem czy deficytami w rozwoju poznawczym, niepełnosprawnością. Zajęcia odbywają się w małej grupie dobranej pod względem poziomu rozwoju poznawczego i przejawianych trudnosci:) naszym celem na zajęciach jest zwiększenie umiejętności społecznych dziecka (między innymi adekwatny kontakt wzrokowy, czekanie na swoją kolej, umiejętność zabawy naprzemiennie, wspólna zabawa z innymi dziećmi, umiejętność dzielenia się zabawkami, redukcja agresywnych zachowań itp) a takĹźe stymulowanie rozwoju poznawczego.
 
Zajecja dla 2-3latkow odbywają się w kaĹźdy wtorek o godzinie 14:15.Na obecnej grupie brak wolnych miejsc, jeśli jesteście zainteresowani  tą grupą jak rówieĹź innym terminem, inną kategorią wiekową, kontaktujcie się z nami, po zebraniu minimalnej ilości osób otwieramy grupę dla was!
Jeśli zastawiasz się czy te zajecia są adekwatne dla Twojego dziecka, skontaktujcie się z nami telefonicznie, chętnie odpowiemy na Wasze pytania!
 
Koszt zajec: 70 zl kwalifikacja (rozmowa z opiekunem na temat trudności dziecka), 40 zł zajecia (45min)
Zajecja prowadzi psycholog, oligofrenopedagog, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka a. HajdonNapisz do nas

KREATYWNE CENTRUM ROZWOJU DZIECKA
PROGRESIK

ul. Piekarska 4 (naprzeciwko "piekarni po schodkach")
tel. 737 169 290, 737 169 451
email: kontakt@progresik.com

www.progresik.com
progresik_debica
Progresik.Debica