T
E
L
 
737 169 451


Trening uwagi – Attention autism

 


W celu efektywnego komunikowania się potrzebujemy przyswoić szereg bazowych umiejętności- wspólne pole uwagi, koncentracja na innej osobie, kontakt wzrokowy, naśladowanie i umiejętność naprzemiennej interakcji. Tego włącznie uczy program attention autism, który jest swoistym zaproszeniem dziecka do dzielenia wspólnego pola uwagi, do wspólnej  zabawy i aktywności.

 

Trening koncentracji uwagi programem Attention Autism opracowany przez Ginne Davis to innowacyjna w Polsce metoda nauki koncentracji uwagi dla wszystkich dzieci z trudnościami w koncentracji uwagi- w tym również dla dzieci ze spektrum autyzmu,  nadpobudliwych psychoruchowo czy niepełnosprawnych intelektualnie.

 

Program ma na celu wzbudzenie wewnętrznej motywacji dziecka do koncentracji uwagi na przedmiotach, aktywnościach ale przede wszystkim na innej osobie, najpierw dorosłej, a kolejno rówieśnikach. 

Program składa się z 4 poziomów!

 

Zapraszamy dzieci z trudnościami w koncentracji uwagi, prowadzimy również grupy profilaktyczne:)  Zajęcia z "Wiaderka" angażują dzieci bez reszty a jednocześnie trenują tak ważną umiejętność jaką jest skupienie uwagi!, czekanie na własną kolej, naśladowanie,komunikowanie z innymi!! Dzieci naprawde je uwielbiają

 

Zajęcia odbywają się w małych grupach a więc liczba miejsc mocno ograniczona!

 

Zajęcia zamknięte - umowa obowiązuje semestr zimowy (wrzesień - styczeń) i semestr letni (luty - czerwiec).

 

Koszt udziału w grupie: płatne z góry za cały miesiąc - 180 zł (45zł /1 spotkanie)

(planowane są 4 spotkania w miesiącu).

 

Prowadzący: Agnieszka Hajdon

 

 

 

 

Rezerwuj onlineNapisz do nas

KREATYWNE CENTRUM ROZWOJU DZIECKA
PROGRESIK A. HAJDON

ul. Gawrzyłowska 69A
tel. 737 169 451
email: kontakt@progresik.com

www.progresik.com
progresik_debica
Progresik.Debica