T
E
L
 
737 169 451


Sobotnie Rozwijanki Muzyczne

 

To zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i dzieci od 0-6 roku życia, z podziałem na dwie grupy wiekowe.

Na zajęciach rozwijamy się nie tylko muzycznie ale też ogólnorozwojowo za pomocą różnorodnych aktywności: gramy na instrumentach, śpiewamy, poruszamy się w rytm muzyki, improwizujemy ruchem, dźwiękiem, tańczymy, poznajemy instrumenty, różnorodne rytmy i skale muzyczne.

Staramy się otaczać dzieci muzyką z poszanowaniem ich indywidualnych potrzeb i zasobów, czyli komfort i poczucie bezpieczeństwa przede wszystkim!

Zajęcia te, są doskonałym zapleczem do kształtowania między innymi: motoryki, koordynacji ruchowej, pamięci, koncentracji i współdziałania w grupie.

Grupa (0-3) Sobotnie Rozwijanki Muzyczne

To zajęcia na których otaczamy dziecko różnorodną wartościową muzyką. Jest dużo śpiewanek, rytmiczanek, piosenek z ruchem intuicyjnym, zabaw dywanowych, muzyki do słuchania, oraz improwizacja przez doświadczanie różnych brzmień i faktur instrumentów czy rekwizytów. Zachęcamy, ale jednocześnie dajemy przestrzeń dziecku i opiekunowi na uczestniczenie w sposób dla nich najbardziej odpowiedni.

Grupa (3-6) Sobotnie Rozwijanki Muzyczne

To zajęcia, na których dzieci muzykują i doświadczają bawiąc się i jednocześnie pracując w obszarach motoryki, koordynacji, koncentracji. Na Rozwijankach wykorzystujemy ich potencjał muzyczny do osiągnięcia wspólnych działań za pomocą piosenek, wartościowej brzmieniowo muzyki, zabaw przestrzennych z fabułą, ćwiczeń z rekwizytami i instrumentami. Szukamy drogi komunikacji we wspólnych działaniach, tak aby każdy czuł się zauważony i zaangażowany.

A podsumowując... na Rozwijankach Muzycznych przede wszystkim mamy się po prostu dobrze bawić !

 

Koszt: 40 zł

Czas trwania zajęć: 45 min

 

SPRAWDŹ DOSTĘPNE MIEJSCA I REZERWUJ TERMIN

 

Rezerwuj onlineNapisz do nas

KREATYWNE CENTRUM ROZWOJU DZIECKA
PROGRESIK A. HAJDON

ul. Gawrzyłowska 69A
tel. 737 169 451
email: kontakt@progresik.com

www.progresik.com
progresik_debica
Progresik.Debica