T
E
L
 
737 169 451


 

FERIE Z PROGRESIKIEM 

Wszystkie dzieci w wieku 6-13 lat zapraszamy na niezapomniane ferie pełne przygód, dobrej zabawy i licznych atrakcji do Progresika!!!

Upragnione i długo wyczekiwane przez dzieci ferie…. Ale co tu robić w naszej Dębicy? Mamy na to rozwiązanie!! Naładujemy baterie Waszym pociechom na kolejne miesiące nauki zapewniając  im niezapomniany czas i wiele atrakcji, które będą wspominane przez długi, długi czas! Dajemy słowo!

Wykorzystamy ten tydzień maksymalnie jak się da!!

W ramach zimowiska zapewniamy między innymi:

-          opiekę nad dziećmi

-          napoje zimne i ciepłe

-          drugie śniadanie

-          obiad 

-         Liczne atrakcje dobierane w zależności od liczby osób, pogody, zainteresowań dzieci (planujemy między innymi wyjście do restauracji na pizzę, wyjście na  sanki, podchody, zabawy na śniegu i inne)

-          Ciekawe zajęcia dydaktyczne, rozwojowe, profilaktyczne, zabawy psychoedukacyjne, a wśród nich:

·         zabawy treambuildingowe, które poprzez dobrą zabawę ćwiczą umiejętności współpracy, współdziałania, komunikowania się bez przemocy, bez agresji, odpowiedzialności za siebie i innych, tworzenia i pogłębiania relacji. Są to zabawy w których efekt zaleleży od pracy zespołowej!!

·          Arteterapia i zabawy sensoryczne, elementy senosplastyki a więc plastyki z użyciem wszystkich zmysłów! Będzie więc między innymi ozdabianie kamieni, malowanie ryżu, soli, piór, ozdabianie techniką decoupage i wiele, wiele innych.

-        Aktywności ruchowe, manipulacyjne, doskonaląe precyzję rąk, wspierające naukę pisania, elementy Terapii ręki

·         Eksperymenty- aby nauka sprawiała więcej przyjemności, a jej efekty były trwalsze wraz z dziećmi będziemy przeprowadzać szereg eksperymentów, a wśród nich między innymi masa balonowa, sztuczny śnieg  czy mrożone mydlane bańki

 

To tylko mała zapowiedź tego co się będzie działo! A wszystko dostosowane do pogody, wieku,zainteresowań i moźliwości naszych uczestników!

 

 

Godzina: 7.00 – 15.30
Napisz do nas

KREATYWNE CENTRUM ROZWOJU DZIECKA
PROGRESIK A. HAJDON

ul. Gawrzyłowska 69A
tel. 737 169 451
email: kontakt@progresik.com

www.progresik.com
progresik_debica
Progresik.Debica