T
E
L
  737 169 451   789 584 562

Bawialnia w stylu Montessorii
 
To przestrzeń wyposażona w rozwojowe zabawki i pomoce edukacyjne przygotowana w szczególności z myślą o dzieciach od 1- 10 roku życia. Zabawki i pomoce są tak zróżnicowane, aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.

Dzieci wraz z rodzicami, opiekunami mogą spędzać czas na bezpiecznej, rozwojowej zabawie. Zabawki i pomoce są wykonane z przyjaznych materiałów, głównie z drewna. Bawialnia to przestrzeń kameralna, dająca dziecku możliwość zabawy w skupieniu w niewielkiej grupie. 

REGULAMIN BAWIALNI W STYLU MONTESSORI
 1. Bawialnia w stylu Montessori to bawialnia edukacyjna, z której mogą korzystać dzieci od 3 do 10 roku życia. Na bawialni mogą przebywać również młodsze dzieci, już od 1 roku życia, ale pod szczególną opieką rodzica/opiekuna prawnego i wyłacznie na jego własną odpowiedzialność gdyż na sali znajdują się również zabawki przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.
 2. Przed wejściem do Bawialni rodzice lub opiekunowie mają obowiązek zapoznania się z niniejszym regulaminem.
 3. Dzieci na bawialni przebywają pod opieką rodziców/ opiekunów.
 4. Dzieci, rodzice, opiekunowie mogą przebywać na terenie Bawialni wyłącznie w skarpetkach. Obuwie i okrycie wierzchnie pozostawiają w szatni.
 5. Za rzeczy zagubione lub pozostawione w Bawialni Organizator nie ponosi odpowiedzialności.
 6. Za bezpieczeństwo dzieci przebywających w Bawialni odpowiadają rodzice lub opiekunowie dzieci sprawujący nad nimi opiekę.
 7. Pracownicy Bawialni sprawują nadzór i kontrolę nad prawidłowym i zgodnym z zasadami bezpieczeństwa korzystaniem z Bawialni.
 8. Na terenie Bawialni w szczególności zabrania się: popychania innych dzieci. żucia gumy, biegania, skakania z napojami lub jedzeniem w ręku lub w jamie ustnej, wynoszenia zabawek oraz innych pomocy edukacyjnych należących do Bawialni, wnoszenia zabawek z zewnątrz, wspinania się po szafkach, regałach, niszczenia zabawek i pomocy edukacyjnych należących do Bawialni, korzystania z urządzeń i wyposażenia w sposób sprzeczny z ich przeznaczeniem, informacjami, zaleceniami i zakazami pracowników Bawialni.
 9. Za szkody na mieniu lub na osobie spowodowane przez dziecko wyłączną odpowiedzialność ponosi rodzic lub prawny opiekun dziecka.
 10. W trosce o zdrowie dzieci, zabrania się przebywania w Bawialni osób będących nosicielami chorób zakaźnych, infekcji wirusowych i bakteryjnych. Personel pracujący w danym dniu może odmówić wejścia do Bawialni osobom z widocznymi oznakami infekcji.
 11. Wszelkie uszkodzenia i zniszczenia zabawek i pomocy prosimy zgłaszać personelowi.
 12. Niniejszy regulamin może ulec zmianie. O treści zmian regulaminu Klienci zostaną poinformowani poprzez umieszczenie planowanych zmian w miejscu ogólnodostępnym w Bawialni
 13. Korzystanie z Bawialni M. przez dzieci jest odpłatne. Wstęp dla rodziców i opiekunów towarzyszących jest bezpłatny. Ceny naliczane są według przyjętego cennika. Płatność gotówką lub kartą. Opłata za  60 min:
 • poniedziałek- sobota: 25 zł.
 • rodzeństwo: drugie i kolejne dziecko płaci niższą cenę - 15 zł,
 • karnet zabawa: 80 zł (4 wejścia do wykorzystania w ciągu miesiąca)
 • każda dodatkowa godzina:15 zł

 

SPRAWDŹ DOSTĘPNE MIEJSCA I REZERWUJ TERMIN:


Rezerwuj onlineNapisz do nas

KREATYWNE CENTRUM ROZWOJU DZIECKA
PROGRESIK A. HAJDON

ul. Gawrzyłowska 69A
tel. 737 169 451
email: kontakt@progresik.com

www.progresik.com
progresik_debica
Progresik.Debica