T
E
L
  737 169 451   789 584 562

Trening uwagi – Attention autism

W celu efektywnego komunikowania się potrzebujemy przyswoić szereg bazowych umiejętności takich jak wspólne pole uwagi, koncentracja na innej osobie, kontakt wzrokowy, naśladowanie czy umiejętność naprzemiennej interakcji. Tego przez zabawę będziemy uczyć dzieci w trakcie prowadzonych zajęć.

Zajęcia będą prowadzone programem  Attention Autism  opracowanym przez Ginne Davisa.
Trening koncentracji uwagi to innowacyjna w Polsce metoda nauki dla wszystkich dzieci z trudnościami w koncentracji uwagi, w tym również dla dzieci ze spektrum autyzmu,  nadpobudliwych psychoruchowo czy niepełnosprawnych intelektualnie. Program ma na celu wzbudzenie wewnętrznej motywacji dziecka do koncentracji uwagi na przedmiotach, aktywnościach, ale przede wszystkim na innej osobie, najpierw dorosłej, kolejno na rówieśnikach. 
Program składa się z 4 poziomów.
Zajęcia z "Wiaderka" angażują dzieci bez reszty a jednocześnie trenują tak ważną umiejętność jaką jest skupienie uwagi, czekanie na własną kolej, naśladowanie, komunikowanie z innymi. 
Zajęcia odbywają się w małych grupach.

Zajęcia zamknięte - umowa obowiązuje semestr zimowy (wrzesień - styczeń) i semestr letni (luty – czerwiec). Planowane są 4 spotkania w miesiącu.

Wiek uczestników: 6-8 lat
Koszt zajęć: 180 zł/msc (45 zł/ 1 spotkanie)
Czas trwania zajęć: 45 min
Prowadzący: Agnieszka Hajdon

SPRAWDŹ DOSTĘPNE MIEJSCE I ZAREZERWUJ TERMIN:
Rezerwuj onlineNapisz do nas

KREATYWNE CENTRUM ROZWOJU DZIECKA
PROGRESIK A. HAJDON

ul. Gawrzyłowska 69A
tel. 737 169 451
email: kontakt@progresik.com

www.progresik.com
progresik_debica
Progresik.Debica