T
E
L
  737 169 451   789 584 562

Zacisze Montessori + Bawialnia
 
 
Poszukujesz zajęć, które wyciszą dziecko, sprawią, że lepiej będzie koncentrowało swoją uwagę, pozwolą na zatrzymanie się, uważność i samodzielność, nauczą że spokojna, cicha zabawa to świetna aktywność? To te zajęcia są właśnie dla Was!
Zajęcia Zacisze Montessori skierowane są dla dzieci w wieku 2-5 lat, prowadzone są przez Karolinę Kurcz- pedagoga, pasjonatkę pedagogiki Montessori, która niezmiennie pracuje w tym nurcie od początku swojej pracy zawodowej! Zajęcia wykorzystują specjalnie przygotowane zestawy i montessoriańskie pomoce terapeutyczne, ale przede wszystkim są utrzymane w duchu montessoriańskich założeń, między innymi: nauki samodzielności zgodnie z rytmem dziecka, wypracowania szacunku do pracy i porządku, osiąganiu długotrwałej koncentracji na zadaniu, nauce samokontroli, wykonywaniu prac w uniezależnieniu się od nagród, wzajemnej współpracy bez rywalizacji, działaniu w zamiłowaniu do ciszy czy szacunku do pracy innych.
 
Po zajęciach, jeśli będziecie czuć niedosyt możecie kontynuować zabawę w naszej Bawialni w stylu Montessori. Panuje tam spokój co pozwoli dziecku skupić się na kreatywnej zabawie, pobudzi jego fantazję. Natomiast rodzic ma możliwość znalezienia ciekawych inspiracji spędzenia wolnego czasu w domu ze swoją pociechą.
 
Z Bawialni w cenie pakietu może skorzystać wyłącznie dziecko uczestniczące w zajęciach.

Wiek uczestników: 2-5 lat
Koszt zajęć + Bawialnia: 49 zł
Czas trwania zajęć + Bawialnia: 45 min + 60 min 
Koszt zajęć: 40 zł
Czas trwania zajęć: 45 min 
Prowadzący: Karolina Kurcz
* cena dla osób posiadających karnet na inne zajęcia

SPRAWDŹ DOSTĘPNE MIEJSCA I REZERWUJ TERMIN

Rezerwuj online



Napisz do nas









KREATYWNE CENTRUM ROZWOJU DZIECKA
PROGRESIK A. HAJDON

ul. Gawrzyłowska 69A
tel. 737 169 451
email: kontakt@progresik.com

www.progresik.com
progresik_debica
Progresik.Debica